Aslında Ayrılık da Yoktur- Seda Diker

SANYO DIGITAL CAMERA

Geçen hafta Seda Diker’in Aslında Giden Erkek Yoktur” adlı kitabını yazmıştım. Bugün de “Aslında Ayrılık da Yoktur” adlı kitabını yazmak istiyorum.
Bu kitapta, aşkı ve sevgiyi arayan Hande’nin hikayesini anlatıyor Seda Diker. Ne olacak şimdi diyerek heyecanla, nefes almadan okuyacağınız bir hikaye. Hande’nin ilişkileri sırasında zihin-ego-duygu çarpışmaları, yardım almak için gittiği danışmanıyla seansları, geçmiş yaşam terapileri yine ilk kitabında olduğu gibi çok akıcı ve anlaşılır bir dille anlatılmış. Seda Diker’in kitaplarında en sevdiğim şey, bilgilerin hikayenin akışında, aralarda verilmesi. Bu yöntem bence bilgilerin hazmını kolaylaştırıyor, çok daha anlaşılır kılıyor.
Kitapta ilahi aşk, ikiz ruhu, koşulsuz sevgi öylesine güzel tarif edilmiş ki… Bir gün mutlaka çoğu anımı koşulsuz sevgi halinde yaşayacağıma inanmak istiyorum.

Kitapları okurken altını çizmeyi, sonraki zamanlarda yeniden dönüp okumayı severim. Bu kitapta da bir sürü sayfanın altını çizmişim. Hepsini yazmak güç o nedenle rastgele bir sayfa açtım alıntı yapmak için;
” Kaderi değiştirebilmek elinizde.Yaradan’ın verdiği her musibetin bir de altın tepside çözümü vardır.O çözüme ulaşabilmeniz için muhakkak ardında saklı olan hayat dersinizi almalısınız. Bir ruh olarak dünyaya geldiyseniz, muhakkak Yaratıcı’nın öğrenmenizi istediği şeyler var.Bu dersi öğrendiğinizde altın tepsideki çözüm size gelecektir.”

Reklamlar

Aslında Ayrılık da Yoktur- Seda Diker” üzerine 2 yorum

Bu yazıma yorum yazmak ister misin?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s